Klubový turnaj dvojic
V pátek 3. ledna se na kampusu uskutečnil tradiční povánoční klubový turnaj dvojic. Celá akce se nesla v duchu přátelské atmosféry, radosti ze hry a sportovního nasazení. Na kurtech panovala skvělá nálada a nechybělo ani spoustu zábavy. Všem účastníkům patří velké poděkování za krásný badmintonový den.
Úspěch na GPC U15 v Holicích
Na turnaji Grand Prix C kategorie U15 v Holicích zazářil David Reichman. V mužské čtyřhře dokázal vybojovat zlato a svou sbírku cenných kovů doplnil ještě bronzem ve smíšené čtyřhře. Gratulujeme k výborným výkonům!
Extraliga a 1. liga
Ani ligová utkání tentokrát nechyběla.
Extraliga: V Plzni jsme sice nestačili na domácí a podlehli 0:7, ale chuť si naši hráči spravili vítězstvím 5:2 nad SKB Český Krumlov.
1. liga: Těsná utkání nabídla spoustu napětí. Bohužel se tentokrát nepodařilo dotáhnout zápasy do vítězného konce – s BK Kopřivnice jsme prohráli 3:5 a s TJ Slavoj Těšín 2:6.
Děkujeme všem hráčům za bojovné výkony a těšíme se na další zápasy, kde budeme společně pokračovat v cestě za vítězstvími.