logo

Naše mládež si brousila lokty na turnajích U15 a U17

O víkendu se naši mladí badmintonisté vydali sbírat cenné zkušenosti na dva mládežnické turnaje.
  • Date:19. září 2024

O víkendu se naši mladí badmintonisté vydali sbírat cenné zkušenosti na dva mládežnické turnaje. V kategorii do 15 let se na oblastním přeboru oťukávala hned čtveřice našich nadějí – David Reichman, Filip Schaffer, Jakub Andrejčák a Matyáš Kocman.

Ve starší kategorii do 17 let hájil barvy našeho klubu na turnaji Grand Prix C Mikoláš Leischner. I když se hráčům nepodařil výraznější výsledek, není nad to otestovat si své zbraně v ostrém tempu proti stejně naladěným soupeřům.

Všem našim mladým zástupcům děkujeme za předvedené výkony a bojovnost. Věříme, že nabyté zkušenosti zúročí v dalších turnajích!

Training Image