Máte doma malého sportovce? Baví vaše dítě badminton? Přiveďte ho změřit síly s vrstevníky na náš dětský turnaj!
Kdo se může zúčastnit? Jakékoliv dítě, které spadá do kategorií U9, U10 a U11. Není zapotřebí registrace či licence u Českého badmintonového svazu.
Co se bude hrát? Turnaj bude zaměřený na dvouhry. Herní systém přizpůsobíme počtu přihlášených hráčů tak, aby si každý dostatečně zahrál a užil si den s badmintonem.
Jak se přihlásit? Stačí poslat přihlášku na email: reichman@moraviapharm.c