Uplynulý víkend přinesl našemu klubu hned několik důvodů k radosti. Od mezinárodních úspěchů přes republikový šampionát až po ligové výhry – všude bylo vidět naše klubové barvy!
Na prestižním mezinárodním turnaji Czech Junior zazářil především Patrik Hrazdíra. Ve smíšené čtyřhře nenašel přemožitele a zaslouženě bral zlatou medaili! K tomu přidal bronz v mužské čtyřhře. Skvělou formu ukázala i Gabriela Trotzmüllerová, která se probojovala do třetího kola dvouhry a mezi osm nejlepších párů ve čtyřhře.
Na Mistrovství České republiky do 13 let předvedl svou všestrannost David Reichman. Vrcholem jeho vystoupení bylo bronzové umístění ve čtyřhře. V singlové soutěži se probojoval do čtvrtfinále a v mixu ukončil svou pouť ve druhém kole.
Do akce se dostaly i naše oblastní ligové týmy. Céčko v druhé lize zvládlo remizovat s Veterinou, která ve svých řadách skýtá řadu našich bývalých hráčů. V druhém utkání si pak smlsli na Jihlavě v poměru 7:1
Dařilo se i čtvrtoligovému Déčku, které po vlažném startu a vybojované výhře 5:3 s týmem VUT zařadilo v duelu s Kometou vyšší převodový stupeň, což mělo za následek přesvědčivou výhru 7:1