Za nás nastoupil Ondra Helar ve dvouhře mužů, Gabča Trotzmüllerová ve dvouhře žen, kde došla až do druhého kola, a nakonec Jirka Bureš s Ondrou ve čtyřhře mužů – ti se taky podívali do druhého kola. Tentokrát sice zůstaly medaile doma, ale cenné zkušenosti z turnaje se budou hodit do dalších zápasů.
Kromě toho jsme se v neděli ukázali i na Kroužkofestu ve Future, kde jsme představili badminton dětem i rodičům – a atmosféru ještě zpestřil český reprezentant Adam Mendrek. Bylo super vidět, kolik dětí si přišlo vyzkoušet badminton a zjistit, jak zábavný sport to je.
Těšíme se na všechny nové hráče – možná mezi nimi roste i budoucí reprezentant!