logo

Badminton nejen na kurtu – ale i mezi dětmi a rodiči

Minulý víkend se naši hráči vydali do Benátek nad Jizerou na GPA, kde se představili v singlu i deblu.
  • Date:2. září 2025

 

Za nás nastoupil Ondra Helar ve dvouhře mužů, Gabča Trotzmüllerová ve dvouhře žen, kde došla až do druhého kola, a nakonec Jirka Bureš s Ondrou ve čtyřhře mužů – ti se taky podívali do druhého kola. Tentokrát sice zůstaly medaile doma, ale cenné zkušenosti z turnaje se budou hodit do dalších zápasů. 

 

Kromě toho jsme se v neděli ukázali i na Kroužkofestu ve Future, kde jsme představili badminton dětem i rodičům – a atmosféru ještě zpestřil český reprezentant Adam Mendrek. Bylo super vidět, kolik dětí si přišlo vyzkoušet badminton a zjistit, jak zábavný sport to je.

 

Těšíme se na všechny nové hráče – možná mezi nimi roste i budoucí reprezentant! 

Training Image