logo

Badmintonový víkend plný skvělých výkonů

Uplynulý týden i víkend byl pro náš klub mimořádně úspěšný. Hráči se představili na mezinárodním para turnaji, domácích i venkovních mládežnických turnajích a nechyběly ani ligové zápasy.
  • Date:11. března 2025

 

Para turnaj ve Španělsku

Od 4. do 9. března probíhal Spanish Para Badminton International II Vitoria-Gasteiz 2025, kde nás reprezentoval Kamil Šnajdar. Ve čtyřhře spolu s Alešem vybojoval bronzovou medaili a připsal si tak cenný mezinárodní úspěch.

 

GPD U15 a U17 na Kampusu

Na domácí půdě se do bojů zapojila řada našich hráčů:

  • U15: Silvie Ruschková (4. místo), Paras Tayal (2. místo), Honza Mička (3. místo)

  • U17: Jakub Andrejčák (2. místo)

 

GPD U17 v Plzni

Výborně se vedlo také Davidu Reichmanovi, který si z Plzně odvezl bronzovou medaili z dvouhry a společně se svým parťákem dokázal ve čtyřhře celý turnaj ovládnout.

 

Ligové souboje

Na kurtech se představily i naše ligové týmy:

  • 2. liga: výhra 6:2 nad Jihlavou

  • 4. liga: prohra 1:7 s Premiérou

  • 5. liga: jasné vítězství 8:0 nad Židlochovicemi

 

Velké poděkování patří všem hráčům za bojovnost, nasazení a reprezentaci klubu. Věříme, že na další turnaje navážeme podobně úspěšnými výsledky.

Training Image