Mezinárodní turnaj v Pécsi (Maďarsko) – kategorie U15
David Reichman reprezentoval Českou republiku i náš klub v silné konkurenci. Ze skupiny se mu sice nepodařilo postoupit, i když si připsal výhru nad slovenským soupeřem. Proti pozdějšímu finalistovi z Dánska sehrál vyrovnaný duel a těsně prohrál. V mixu i deblu se svými parťáky skončil ve druhém kole.
GPC U13 – Olomouc
Silvie Ruschová potvrdila své kvality postupem do čtvrtfinále, kde narazila na turnajovou jedničku. Po bojovném výkonu se musela se soutěží rozloučit, ale ukázala velký herní posun.
GPA dospělých – Velká cena města Plzně
Na prestižním turnaji dospělých se představila hned čtveřice našich hráčů:
Patrik Hrazdíra vybojoval stříbro v mixu po dramatickém třísetovém finále.
Ondřej Helar se dostal nejdále v singlu, kde jeho cesta skončila ve 3. kole.
Gabriela Trötzmüllerová postoupila do čtvrtfinále dvouhry, kde podlehla ukrajinské soupeřce ve třech setech.
Jiří Bureš a Ondřej Helar se v deblu dostali až do čtvrtfinále, kde je zastavil první nasazený pár.
EBT – Brno
Výborného výsledku dosáhl Pepa Pleska, který dokázal ovládnout celý turnaj a odvezl si hned dva tituly – zlato ve dvouhře a ve smíšené čtyřhře.
Děkujeme všem hráčům za skvělou reprezentaci klubu a gratulujeme k dosaženým úspěchům. Těšíme se na další turnaje a zápasy, kde budeme znovu bojovat o medaile.