logo

Badmintonový víkend: mezinárodní i domácí turnaje

Uplynulý víkend přinesl řadu badmintonových akcí na mezinárodní i domácí scéně a naši hráči byli u toho.
  • Date:18. března 2025

 

Mezinárodní turnaj v Pécsi (Maďarsko) – kategorie U15

David Reichman reprezentoval Českou republiku i náš klub v silné konkurenci. Ze skupiny se mu sice nepodařilo postoupit, i když si připsal výhru nad slovenským soupeřem. Proti pozdějšímu finalistovi z Dánska sehrál vyrovnaný duel a těsně prohrál. V mixu i deblu se svými parťáky skončil ve druhém kole.

 

GPC U13 – Olomouc

Silvie Ruschová potvrdila své kvality postupem do čtvrtfinále, kde narazila na turnajovou jedničku. Po bojovném výkonu se musela se soutěží rozloučit, ale ukázala velký herní posun.

 

GPA dospělých – Velká cena města Plzně

Na prestižním turnaji dospělých se představila hned čtveřice našich hráčů:

  • Patrik Hrazdíra vybojoval stříbro v mixu po dramatickém třísetovém finále.

  • Ondřej Helar se dostal nejdále v singlu, kde jeho cesta skončila ve 3. kole.

  • Gabriela Trötzmüllerová postoupila do čtvrtfinále dvouhry, kde podlehla ukrajinské soupeřce ve třech setech.

  • Jiří Bureš a Ondřej Helar se v deblu dostali až do čtvrtfinále, kde je zastavil první nasazený pár.

 

EBT – Brno

Výborného výsledku dosáhl Pepa Pleska, který dokázal ovládnout celý turnaj a odvezl si hned dva tituly – zlato ve dvouhře a ve smíšené čtyřhře.

 

Děkujeme všem hráčům za skvělou reprezentaci klubu a gratulujeme k dosaženým úspěchům. Těšíme se na další turnaje a zápasy, kde budeme znovu bojovat o medaile.

Training Image