logo

Další víkend plný badmintonu je za námi

Naši hráči se o víkendu představili na turnajích v Ivančicích a Jihlavě, odkud si odvážejí cenné zkušenosti i medailová umístění.
  • Date:25. března 2025

 

GPC U13 – Ivančice

Naše barvy hájila Silvie Ruschová, která se v singlu probojovala do čtvrtfinále. Tam narazila na druhou nasazenou hráčku a její cesta turnajem skončila. Stejný výsledek zaznamenala také ve čtyřhře.

 

GPC a GPD dospělých – Jihlava

Na jihlavských kurtech se představila hned řada našich hráčů:

  • GPD mix: Nejlépe se vedlo Pavlu Grošovovi s parťačkou, kteří došli do čtvrtfinále, kde je zastavil první nasazený pár.

  • GPD dvouhraFilip Vašíček a Dominik Pliska se probojovali do čtvrtfinále.

  • GPD čtyřhra: Bronzové medaile vybojovali dvojice Pavel Grošov & Dan Dvořák a Dominik Pliska se svým parťákem.

  • GPC mixJakub Reichman se svojí parťačkou dokázali celý turnaj ovládnout a odvážejí si zlato.

  • GPC dvouhra mužůPepa Pleska si z turnaje odvezl bronzovou medaili.

  • GPC čtyřhra mužů: Pepa se svým parťákem skončili ve čtvrtfinále.

 

Děkujeme všem hráčům za skvělou reprezentaci klubu a přejeme hodně štěstí do dalších turnajů.

Training Image