Naši nejmladší badmintonisté se v závěrečném kole utkali s týmy Kometa Brno a Sharks Brno A.
– proti Kometě se nám podařilo zvítězit přesvědčivě 6:1
– proti Sharks jsme po bojovném výkonu podlehli 2:5
V konečném hodnocení ligy obsazuje náš tým 4. místo. Je to výsledek, na který můžeme být pyšní – a zároveň velký příslib do budoucna. Věříme, že příští rok už se dočkáme medailového umístění.
Turnaj dospělých přilákal do Brna řadu kvalitních hráčů, mezi nimiž nechyběli ani naši zástupci. Ti se rozhodně neztratili:
– do TOP 16 se probojovali Pepa ve dvouhře a Gábča ve dvouhře
– čtvrtfinálovou účast si připsala Gábča ve čtyřhře a Ondra v mixu
– o největší úspěch se postaral Paťas, který společně s parťákem vybojoval bronzovou medaili ve čtyřhře
Velké díky patří všem našim hráčům – jak dětem v lize, tak dospělým na domácím turnaji. Ukázali bojovnost, týmového ducha a chuť posouvat se dál. Byla to krásná tečka za badmintonovým víkendem v Brně.