Ligové soutěže
Minulý víkend patřil ligovým utkáním, ve kterých naši hráči sváděli napínavé souboje:
2. liga: dvě prohry (2:6 proti Kunovicím a 2:6 proti Kometě).
4. liga: cenná remíza 4:4 s Kuklenskou a těsná porážka 3:5 s Premiérou.
5. liga: suverénní vítězství 8:0 nad Židlochovicemi!
Mistrovství ČR U11
Na nejmladší kategorii MČR nás reprezentovali Martin Šipr a Nikola Večeřová.
Nikča vybojovala ve skupině jednu výhru, která jí zajistila postup do spodního pavouka. Tam přidala další vítězství a obsadila pěkné 14. místo.
Martin měl těžkou skupinu, kde se mu nepodařilo vyhrát, ale ve spodním pavouku si připsal alespoň jednu výhru a skončil na 28. místě.
Mistrovství ČR dospělých
Náš klub měl silné zastoupení: Jiří Bureš, Gabriela Trötzműllerová, Patrik Hrazdíra, Ondřej Helar a Jirka Derka.
Gabča postoupila do druhého kola dvouhry, kde podlehla nasazené soupeřce.
Patrik s parťačkou se ve smíšené čtyřhře probojovali do čtvrtfinále.
Jirka Derka ve čtyřhře mužů také dosáhl čtvrtfinále, kde společně s parťákem narazili na první nasazený pár.
Regionální turnaj U13 a U15 v Rousínově
O skvělé výsledky se postarali Honza Mička, Silvie Ruschoková, Šárka Urbanová a František Urban.
Největší úspěch slavila Sisi, která vybojovala stříbrnou medaili v kategorii U13!
Šárka Urbanová a Honza Mička obsadili ve svých kategoriích shodně 5. místo.
Rozhodčí v akci
Náš klub měl zastoupení i mimo kurt.
Na MČR U11 působili jako hlavní rozhodčí Karel Reichman, Jakub Reichman a Jakub Andrejčák.
Na MČR dospělých zastupoval klub jako lajnový rozhodčí Dušan Andrejčák.
Velké poděkování patří všem hráčům i rozhodčím za skvělou reprezentaci našeho klubu. Těšíme se na další turnaje a věříme, že podobně radostné okamžiky budou pokračovat!