logo

Konec roku na plný plyn: Postupy na šampionáty a vánoční tečka za úspěšnou sezónou

Ligové výhry, povedené kvalifikace a následné účasti na republikových mistrovstvích. Prosinec udělal příjemnou tečku za úspěšným rokem, který jsme zakončili na vánočním turnaji.
  • Date:31. prosince 2025

Hned první víkend posledního měsíce v úspěšném roce 2025 nám kouzlil úsměvy na tvářích. Na postupovém GPD U19 v Brně vybojoval singlové zlato Honza Chaloupka a s Davidem Reichmanem přidali vítězství ve čtyřhře – oba si tak zajistili postup na MČR U19. Velký úspěch s ohledem na to, že David je stále hráčem kategorie U15 a Honza U17. Dařilo se i v mixu, Honza zapsal stříbro a Kuba Andrejčák bronz. Úspěšný turnaj zaznamenal také Maty Kocman, který bral bronz ve dvouhře. V neděli pak žákovská liga přidala dvě výhry – nad Kuklenskou 4:2 a nad Chropyní 4:3.

 

Následně přišlo MČR U17 v Českém Krumlově. David Reichman prošel prvním kolem dvouhry i mixu, Honza Chaloupka postoupil v mixu do druhého kola. Oba narazili na silnou konkurenci, ale zkušenost z vrcholné akce sezóny má svou cenu. Ligové týmy mezitím nezaváhaly a bodovaly – druhá liga porazila Kuklenskou 5:3, pátá liga zvládla oba zápasy a připsala si výhry 7:1 nad Kometou i Zlínem.

 

Předvánoční víkend pak přinesl MČR U19, kde David s Honzou nastoupili o kategorii až dvě výše! V třísetovém souboji se nenechali zahanbit a získali další důležité republikové zkušenosti. Na GPC U17 David přidal dvě stříbra a bronz, Jakub Andrejčák bronz ze čtyřhry.

 

Sezónu uzavřel tradiční Vánoční turnaj dvojic na Tatranu – v uvolněné atmosféře, v dobré partě a jako příjemná tečka za vydařeným rokem.

Training Image