Turnaj v Bolzanu přinesl nejen cenné zápasy, ale také nové zkušenosti. Klub reprezentovali Honza Chaloupka, Jakub Andrejčák, David Reichman a Honza Mička.
David Reichman se postaral o nejlepší výsledky – v mixu se probojoval mezi TOP 16, ve dvouhře ovládl skupinu a po třísetové bitvě skončil opět mezi TOP 16. V deblu postoupil do 2. kola.
Jakub Andrejčák si v kategorii U17 připsal postup do čtvrtfinále čtyřhry.
Honza Chaloupka v U19 vyhrál svůj zápas ve skupině, do pavouka se však neprobojoval.
Součástí akce nebyly jen zápasy – díky spolupráci s bolzánským klubem měli naši hráči možnost absolvovat i tréninkové bloky s trenérem Czabou.
GPC U17 – Olomouc
Na domácím turnaji nás reprezentoval Matyáš Kocman, který postoupil do 2. kola dvouhry a připsal si cenné zkušenosti do dalších soutěží.
Finále lig – 2. a 5. liga
2. liga nastoupila v utkání o 5. místo proti Kometě, kde podlehla 0:8.
5. liga sehrála napínavý zápas s Kuklenskou. O výsledku rozhodoval až zlatý zápas, ve kterém naši hráči uspěli a zajistili si celkové 5. místo po výhře 5:4.
Děkujeme všem hráčům za nasazení a reprezentaci klubu doma i v zahraničí. Jen tak dál!