GPC U17 v Brně na Kuklenské
Naši mladí hráči Matyáš Kocman, Jakub Andrejčák a Vojtěch Jiran se utkali se silnou konkurencí. Přesto se dokázali prosadit – Jakub s Matyášem vybojovali bronzovou medaili ve čtyřhře a odvezli si tak zasloužený cenný kov.
GPA dospělých v Českém Těšíně
Na turnaji dospělých zazářil Patrik Hrazdíra, který dominoval ve smíšené čtyřhře a získal zlatou medaili. Skvělý úspěch přidali také Ondřej Helar s Jiřím Burešem, kteří vybojovali bronz ve čtyřhře mužů.
Velké poděkování patří všem našim hráčům za reprezentaci klubu a předvedené výkony. Těšíme se na další badmintonové souboje, ve kterých budeme opět společně bojovat o vítězství.