logo

Turnajový víkend v Praze

Uplynulý víkend byl v Praze ve znamení hned tří turnajů, na kterých se představili naši hráči. Opět ukázali bojovnost i kvalitní výkony.
  • Date:6. května 2025

 

GPB U15 – David Reichman

David se v mixu probojoval do 2. kola, kde jeho cesta skončila na druhém nasazeném páru. Ve dvouhře zvládl první kolo, avšak kvůli zdravotním problémům musel ve druhém kole odstoupit. Přesto zaslouží uznání za bojovnost.

 

GPC U17 – Jakub Andrejčák a Matyáš Kocman

Oba hráči předvedli skvělou formu:

  • Jakub Andrejčák vybojoval bronz v mixu.

  • Ve dvouhře se oba hráči probojovali do čtvrtfinále.

  • Společně pak v deblu přidali další bronzovou medaili.

 

GPB U19 – Honza Chaloupka

Honza se v mixu dokázal probojovat až do semifinále, odkud si odvezl bronzovou medaili. Ve dvouhře sehrál dramatický třísetový zápas, ale bohužel skončil už v prvním kole.

 

Děkujeme všem hráčům za reprezentaci klubu a přejeme mnoho úspěchů v dalších turnajích.

Training Image