logo

Výborné výsledky na GPB, čtvrtá liga míří do finále

Přelom února a března patřil dvěma turnajům GPB, kde jsme sbírali řadu úspěchů. Dařilo se také žákům v lize, stejně jako družstvu C, které si vybojovalo účast ve finále.
  • Date:15. března 2026

Jarní část sezóny zahájila dvojice turnajů Grand Prix úrovně B, na nichž se úspěšně prezentovala řada našich hráčů. Sisi Ruschková v kategorii U13 nastoupila ve všech disciplínách, z Plzně si nakonec odvezla dvě čtvrtfinálové umístění ve dvouhře a čtyřhře. Účastí i výsledkově bohatší byl z pohledu našeho klubu turnaj kategorie U17, který se konal přimo v Brně. Honza Chaloupka s Davidem Reichmanem opanovali čtyřhru, Honza navíc přidal stříbro z mixu a bronz ze singlu, David se ve smíšené čtyřhře probojoval do čtvrtfinále. Bronz si vydobyl také Kuba Andrejčák ve čtyřhře. Opomenout nesmíme ani Filipa Schaffera, který sbíral důležité zkušenosti.

 

Na GPC U19 v Pardubicích se Miky Leischner s Matym Kocmanem oba probojovali do čtvrtfinále. Na pražském GPC dospělých pak Pepa Pleska ukázal svou univerzálnost a přivezl stříbro z mixu a bronz z dvouhry.

 

V žákovské soutěži soutěži družstev naše mládež posbírala dvě výhry ze tří utkání – 4:3 nad Kometou a 5:1 nad Slatinou. V ligových soutěžích dospělých se rozhořela nadstavbová část, čtvrtá liga porazila Jihlavu 7:1 a postupuje do finále proti výběru SK Kuklenská. Druhá liga v boji o finále podlehla Kunovicím až ve zlatém zápase.

Training Image