Září odstartovalo turnajem GPC v Brně, kde se předvedla nejmladší generace. Sisi Ruschová (U13) se probojovala do čtvrtfinále hned ve dvou disciplínách – ve dvouhře i mixu. O stupeň výše v kategorii U17 pak Honza Chaloupka vybojoval stříbro ve smíšené čtyřhře. Do čtvrtfinále čtyřhry pronikly i dvojice Reichman / Schaffer a Andrejčák / Kocman.
O týden později se naši hráči představili rovnou na dvou akcích najednou. Na GPB dospělých v Pustějově nastoupil Martin Dostál, který prošel prvním kolem dvouhry. Paralelně na GPA U17 v Brně pokračoval Honza Chaloupka – nejdál došel ve čtyřhře, kde s parťákem dosáhl čtvrtfinále, a přidal i osmifinále dvouhry.
Třetí turnajový víkend přinesl nejcennější kov. David Reichman na GPA U15 v Českých Budějovicích prošel přes dramatické semifinále do finále čtyřhry, kde po třísetové bitvě bral zasloužené stříbro. Souběžně na GPC v Praze sbíral body Honza Chaloupka, který dosáhl na semifinále v mixu, a Kuba Andrejčák, jenž přidal semifinále čtyřhry a osmifinále dvouhry.
Povedený měsíc uzavřel poslední zářijový víkend. Zatímco Andrejčák s Kocmanem brali v Vendryni na U19 turnaji především zkušenosti, dospělí hráči Jakub Reichman a Pavel Grošov přivezli z Olomouce stříbro ve čtyřhře. Kuba k tomu přidal ještě páté místo v mixu.
Celkem tedy čtyři turnajové víkendy, šest akcí, hráči ve všech věkových kategoriích - více než solidní rozjezd podzimní části sezóny!